Aké sú plusy a mínusy kočíka Roan Bass Next?

Zodpovedané
5. okt 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Roan Bass Next.

Aké sú jeho plusy a mínusy?

Ďakujem

Ahoj,

Roan Bass Next je nekorýtková mestská poľská trojkombinácia. K jeho plusom patria slušné rozmery, dizajn a prateľnosť poťahov v práčke.

Za mínusy považujem kolesá gélového typu, ktoré vôbec nie sú praktické v snehu a ani na terén typu tráva, štrk a pod. Je to skutočne model do mesta. Ďalším mínusom sú dosť veľké rozmery do auta, celková váha kočíka, nízke maximálne zaťaženie pre dieťa - tak do 14 mesiacov. Autosedačku (vajíčko) by som určite menila za iný typ bezpečnostnej značky. Bezpečnostné zapínanie nie je prepracované a za najväčšie mínus považujem určite nepraktické skladanie, športovú časť nezložíš spolu s kočíkom!

Roan Bass Next

Ja osobne by som si takýto typ kočíka určite nekúpila. Má viac mínusov ako plusov. Jeho obstarávacia cena vôbec nepatrí k tým lacnejším, ale konkuruje značkám ako je napr. Easywalker! A to je čo povedať.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally