Aké sú rozdiely medzi Cybex Priam vs. Cybex Mios?

12. feb 2019
Ahoj 🙂
Vyberáme kočík pre prvé bábätko a páči sa nám značka Cybex. Chcela by som sa opýtať, aké sú rozdiely medzi modelmi Priam a Mios.
Ďakujem za odpoveď!
Ahoj!

Aj keď dizajnovo sú z rovnakého súdka, rozdiel je najmä vo veľkosti a plnohodnosti využitia.

Cybex Priam je väčším, ťažší, full size kočíkom vhodným na takmer každý povrch. Aj keď to vyslovene nie je tereňák napríklad na behanie, prejde príležitostne aj veľké nerovnosti a ťažší terén. Okrem toho má plne polstrované, vyššie umiestnené sedadlo, väčšie kolesá i nákupný košík a možnosť množstva príslušenstva vrátane špecifických doplnkov ako predných lyží či neotočnej nápravy.

Cybex Mios je taký jeho menší, mestskejší a kompaktnejší brat. Aj Mios môžeš využívať od narodenia, keďže je tiež kompatibilný s hlbokou vaničkou i autosedačkou, no vyslovene do ťažších podmienok sa pre menšie kolieska nehodí. Jeho veľkou výhodou je sieťovaný sedák, perfektný na leto - zakryť sa ale, v prípade potreby, dá dokúpiteľnou vložkou.

Zhrnutím by mohlo byť - Priam si zadovážiš v prípade, že potrebuješ väčší, robustnejší model do každého terénu. Mios je zasa výborným spoločníkom pre čisto mestské mamičky, ktré ocenia aj jeho hladkú jazdu pre super odpruženie. S Priamom budete viac “v pohodlí”, s Miosom však zasa ušetríš kopec miesta a budeš mať so sebou malého, praktického a funkčného spoločníka. Pri oboch však oceníš nádherný dizajn a možnosť nádherných limitovaných príplatkových edícií.
Polož anonymnú otázku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli