Aké sú výhody a nevýhody kočíka Nuna Tavo?

Zodpovedané
26. júl 2022

Ahoj,

zvažujem kúpu kočíka Nuna Tavo.

Aké sú výhody a nevýhody tohto kočíka?

Je bezpečný?

Ďakujem

Ahoj,

kočíky holandskej značky Nuna sú môjmu srdcu blízke. Páči sa mi ich nevšedný dizajn. Sú praktické a funkčné.

Mám s ich modelmi bohaté skúsenosti, keďže som mala možnosť viaceré osobne vyskúšať. Medzi ne sa radí aj Nuna Tavo Next. Tento športový kočík hravo zvláda mesto, dedinu, lúku, poľnú cestu vďaka jeho nenafukovacím pneumatikám plneným penou. Má aj trojité odruženie všetkých štyroch kolies. Je priestranný aj pre väčšie dieťa. A najviac je jeho ventilačný systém. V lete oceníš sieťované sedadlo, ktoré získaš odobratím vnútornej vložky. Má veľkú XXL striešku, ktorá má zabudované náhľadové a ventilačné okienka. Skladanie je jednoručné. Rozmer po zložení pripomína stredný cestovný kufor. Je to skutočne kvalitný a vlasťnosťami nabitý model. Jediné mínus, že nemá možnosť pripojiť hlbokú vaničku. O iných nevýhodách neviem.

Môžem len odporučiť. Sama som s ním prekonala zopár výletov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally