Aké značky vyrábajú fusaky pre korýtkový sed?

Zodpovedané
15. okt 2021

Ahoj,

hľadám fusak pre korýtkový sed. Viem iba o Bugaboo.

Aké značky majú fusaky pre korýtkový sed?

Ďakujem

Ahoj,

špeciálne označené ako korýtkové fusaky majú pokiaľ aj ja viem iba Bugaboo a Concord.

Ostatné multifunkčné fusaky nemajú takéto označenie. Ja osobne mám Concord Hug a ten je multifunkčný. Hodí sa aj do nekorýtkového.

Celkovo osobne mám korýtkový kočík. Pri výbere fusaku som riešila skôr veľkosť, funkcionalitu, použitý materiál a zadné rozopínanie na suchý zips. Veľmi dôležitá je protišmyková úprava - vyzerá ako guma.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally