Akú letnú podložku do športového kočíka Britax B-Motion Plus?

Zodpovedané
5. aug 2019

Aká je najlepšia podložka do kočíka Britax B-Motion Plus na leto?

Ahoj,

do Britax B-Motion Plus by som vyberala nejakú dlhšiu podložku, keďže jeho ložná plocha je ozaj dlhá. Ak na leto, budeš zároveň potrebovať niečo pohodlné, vzdušné.

Britax B-Motion 4 Plus

Vyslovene kvôli letu odporučím značku Aeromoov, prípadne tiež Diono Staycool Comfort Liner. Fajn voľbou je aj bavlnená Jané Aerosleep.

Z podložiek určených všestranne, nie vyslovene na leto, by som sa obzrela po predĺženej Pinkie. Jednou z možností je Emitex Maxi, ale tiež je taká skôr univerzálna. Ono, tam je totiž dôležité aj to, či je “na omak” príjemná, nemusí byť vyslovene ‘sieťovaná’.

Z drahších kuk na BJÄLLRA - sú obojstranné a všestranne využiteľné.

A ešte jedna možnosť stojí za zváženie - určite sa obzri aj po maminách, čo podložky šijú (napr. takú Konvalinku na Sashe, Nellytex, alebo niektorú zo šikovníc tu na koníku či na facebook). Vedia ti podložku prispôsobiť priamo na rozmery a tvar tvojho kočíka (sedadla). A plus k tomu, že perfektne sadne, je aj fakt, že si môžeš vybrať farbu, materiál sama a tak si ju práve prispôsobiť letu najlepšie.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli