Aký adaptér na sedaciu časť Britax Affinity, ak ju chcem dať na konštrukciu Britax Go?

Zodpovedané
15. aug 2019

Ahoj,

prosím ťa nevieš mi poradiť aký adaptér použiť, keď chcem dať sedačku z Britax Affinity na konštrukciu z Britax Go?

Ďakujem

Ahoj,

ja v prvom rade odporučím nedávať na Britax Go iné sedadlo ako je určené.

Britax Go

Kočíku sa so sedákom Britax Affinity zmení ťažisko, bude to vyzerať trochu smiešne (lebo sa jedná o robustný model, ku ktorému pripojíš štíhlu a elegantnejšiu sedačku určenú na štíhlejšiu a elegantnejšiu konštrukciu. A naviac, adaptéry, ktoré maminy používajú na pripojenie Affinity sedacej časti na športiaky ako B-Agile a B-Motion na to často bývajú mierne zrezané, čo z dlhodobého hľadiska podľa mňa nie je ok a ani vyslovene bezpečné. A ak ti chýba úplný ľah… maminy šijú vložky, ktorý ho umožňujú. Pozri napríklad nellytex.

Britax Affinity

Britax B-Agile 4

Britax B-Motion 4

A čo sa vyslovene adaptérov týka - Affinity sedák pridáš na autosedačkové adaptéry Britaxu Go pre Römer autosedačky. Odporúčam však aj tak nechať sedačku, ktorú máš, alebo - ak je pre teba dôležité voziť v športovej časti Affinity, zaobstarať si celý kočík aj s podvozkom tohto modelu (hoc aj bazárový). Príde mi to pohodlnejšie a aj bezpečnejšie. Samozrejme, môj názor (a myslím. že aj výrobcu, ktorý ti aj v návode uvádza, že sa nesmie pridávať iné než originálne príslušenstvo kočíka).

Držím palce!

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli