Aký cestovný kočík je vhodný od narodenia?

Zodpovedané
26. júl 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka. Hľadám cestovný kočík pre 2,5-mesačné bábo. Najlepšie s úplným ľahom, s možnosťou ľahu v protismere jazdy, aby som mala k nemu ľahký prístup a veľkou strieškou. Potrebujeme ho len na presun letisko, pláž. Musí byť ľahký a spratný.

Aký kočík nám odporúčaš?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

s možnosťou otočnosťi pri cestovných kočíkoch výrobcovia skôr nepočítajú.

Otočnými modelmi spĺňajúcimi parametre sú Cybex Eezy S-Twist² a Cybex Eezy S-Twist. Strieška je XL rozmerov. Neviem však, či splní tvoju požadovanú veľkosť.

Poprípade odporúčam aj kočíkovú novinku Cavoe Ideo. Je to cestovný kočík s mäkkou vložkou. Vhodný aj pre najmenšie deti. Má zabudovaný systém 360° stupňovej rotácie sedla športovej časti. Po zložení má rozmer príručnej batožiny a ťaháš ho za sebou ako kufor. Je dodávaný spolu s praktickým, cestovným obalom.

Do výberu by som ešte zaradila Cybex Melio. Určite odporúčam dokúpiť vložné hniezdo Cocoon S alebo ergonomicku vložku. Obstarávacia cena je vyššia.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally