Aký dobrý športový kočík do lietadla polohovateľný do ľahu

Zodpovedané
26. feb 2020

Ahoj Eli,

poradis prosim dobry kocik do lietadla (ako prirucna batozina)? Idealne, aby sa dal polohovat do lahu.

Dakujem
Ivana

Ahoj,

tak, aby skutočne vošiel a bol akceptovaný aj na palubu lietadla univerzálne - vyberala by som z Ergobaby Metro, Maclaren Atom alebo možno aj GB Qbit+ All-City.

Celkovo ich je dobrých viac, ale aby mali ešte aj úplný ľah a ozaj ich však akceptovali je pomerne náročné. Často je tam centimetrík hore dole a nikdy 100% nevieš. Tieto by ale mali všeobecne vyhovieť a považujem ich za dobre spravené.

Ergobaby Metro

Maclaren Atom

GB Qbit+ All-City

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli