Aký fusak do kočíku Moon No. One 2?

Zodpovedané
15. aug 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom fusaku.

Je vhodnejšie zakúpiť do kočíku Moon No ONE 2.0 priamo fusak od značky Moon?

Je dostatočne teplý?

Bábätko bude mať v zime 3 mesiace, tak potrebujeme fusak aj do vaničky a aj na športovú časť.

Ďakujem

Ahoj,

do Tvojho kočíka Moon No ONE 2.0 môžeš voliť z množstva fusakov a rôzneho praktického príslušentva. To dotvorí nielen dizajn, ale je aj funkčný. Niektoré z nich som spomenula aj v mojom článku o kožušinových doplnkoch na kočík.

Populárne a obľúbené značky sú napríklad Pinkie, Zopa, Petite&Mars alebo Cottonmoose. Volíš si podľa veľkosti dieťaťa, materiálu, dizajnu a farby.

Vlastne volíš iba podľa toho, čo sa Ti páči. Je už na Tebe, či zvolíš originálny fusak značky Moon alebo inej populárnej značky.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally