Aký fusak na Moon Resea S 2021?

Zodpovedané
3. sep 2021

Ahoj,

hľadám fusak na kočík Moon Resea s 2021 na športovú časť. Moon nevyrába a vôbec netuším akú značku by sme mohli kúpiť na jeseň/zimu/chladnejšiu jar.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

Moon vyrába univerzálny fusak - volá sa Moon Antra a je vo viacerých farbách. Ak by ti nevyhovoval jeho dizajn, tak sa pozri po iných, zameraj sa na univerzálne.

Na trhu je ich veľké množstvo, rôznorodé dizajny, hrúbky, cenové relácie. Ja mám napríklad zimný fusak od značiek Concord a Thule.

Moon ReSea S

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally