Aký fusak pasuje do športového kočíka kočíka Cybex Priam Platinum?

Zodpovedané
28. sep 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom fusaku.

Pasuje nejaký zimný fusak inej značky do športového kočíka Cybex Priam Platinum?

Pozerala som na tom pásy a zatiaľ neviem ako to odkopnúť a vložiť do toho iný fusak.

V prípade ak by ste mohli poradiť ako nato.

Ďakujem

Ahoj,

pozeraj sa na univerzálne typy fusakov. Také, ktoré sú vzadu cez pásy robené na suchý zips a dajú sa ľahko prispôsobiť.

Na trhu je veľké množstvo rôznych značiek, zároveň rôznorodé dizajny, hrúbky, cenové relácie. Dokonca kúpiš sety čiže fusak + rukávnik/rukavice + kožušinová obruba kočíka.

Držím ti palce a nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally