Aký golfový kočík do 25 kg je vhodný pre občasné použitie do mesta pre 4-ročné dieťa?

Zodpovedané
5. aug 2022

Ahoj,

hľadám golfový kočík do 25 kg pre občasné použitie do mesta pre 4-ročné dieťa. Ideálne by bolo, keby bol ľahký, skladný a dal sa dať do poloľahu.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

ja osobne by som volila Hauck Sunny. Je to iba 6,9 kg vážiaci kočík, ktorý má po zložení kompaktné rozmery. Skladá sa jednoručne. Má dostatočne dlhú striešku. Chrbtová opierka ide až do úplného ľahu. Je dizajnovo zaujímavý a navyše je cenovo prijateľný.

Podobným modelom je model Babystyle Hybrid Carryon, ktorý má najviac zaujímavý dizajn.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally