Aký je kočík Baby Design Coco?

Zodpovedané
14. sep 2021

Ahoj,

pre syna vážiaceho 15 kg hľadám kocčík Baby Design Coco s gélovými kolesami. Mám 160 cm.

Nebude rukoväť pre mňa vysoko?

A nosnostne je ako na tom?

Ešte pozerám Mamas&Papas Armadillo. Len mám malý kufor.

Je ešte nejaký kočík, ktorý mi môžeš odporučiť?

Ďakujem

Ahoj,

pre dieťa s váhou 15 kg by som kočík Baby Design Coco neodporučila, nakoľko je to maximálne zaťaženie pre tento model.

Baby Design Coco

Oproti tomu Mamas&Papas Armadillo je pohodlný, ľahký a priestorovo skladný do kufra malého auta. Ponúka nosnosť dieťaťa do 23 kg, čiže ti vydrží celé kočíkovacie obdobie. Pozor ale na terén v ktorom sa chceš s kočíkom pohybovať, pretože Armadillo je čisto mestský nákupný kočík. Výškou rúčky je stavaný skôr pre nižšie postavy, takže k tvojim 160 cm hravo pristane.

Mamas&Papas Armadillo

Môj typ pre teba by bol Mamas&Papas Armadillo Flip XT 2. Má o čosi väčšie kolesá takže v pohode zvládne aj zhoršený terén. Je to otočný model, ktorý dáš do úplného ľahu. Je veľmi ľahký, priestranný pre dieťa, pohodlne sa zmestí do kufra malého auta, zložíš ho jednou rukou a sám po zložení stojí.

Mamas&Papas Armadillo Flip XT 2

Držím palce. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally