Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký je kočík Baby Design Coco?

Zodpovedané
14. sep 2021

Ahoj,

pre syna vážiaceho 15 kg hľadám kocčík Baby Design Coco s gélovými kolesami. Mám 160 cm.

Nebude rukoväť pre mňa vysoko?

A nosnostne je ako na tom?

Ešte pozerám Mamas&Papas Armadillo. Len mám malý kufor.

Je ešte nejaký kočík, ktorý mi môžeš odporučiť?

Ďakujem

Ahoj,

pre dieťa s váhou 15 kg by som kočík Baby Design Coco neodporučila, nakoľko je to maximálne zaťaženie pre tento model.

Baby Design Coco

Baby Design Coco je jednoduchý, štýlový športový kočík za dostupnú cenu. V nej ponúka nielen zateplený nánožník a vzorovanú prateľnú vložku do sedáku, ale aj extra priestranné a do ľahu polohovateľné miesto na sedenie či spánok. S výškou chrbtovej opierky až 50 cm a šírkou sedadla 35 cm zvládne Coco aj odrastené dieťa, ktoré naviac poteší aj príjemnými pastelovými farbami na výber. Bonusom je XXL nákupný košík a jednoduché skladanie jednou rukou.

Oproti tomu Mamas&Papas Armadillo je pohodlný, ľahký a priestorovo skladný do kufra malého auta. Ponúka nosnosť dieťaťa do 23 kg, čiže ti vydrží celé kočíkovacie obdobie. Pozor ale na terén v ktorom sa chceš s kočíkom pohybovať, pretože Armadillo je čisto mestský nákupný kočík. Výškou rúčky je stavaný skôr pre nižšie postavy, takže k tvojim 160 cm hravo pristane.

Mamas&Papas Armadillo

Môj typ pre teba by bol Mamas&Papas Armadillo Flip XT 2. Má o čosi väčšie kolesá takže v pohode zvládne aj zhoršený terén. Je to otočný model, ktorý dáš do úplného ľahu. Je veľmi ľahký, priestranný pre dieťa, pohodlne sa zmestí do kufra malého auta, zložíš ho jednou rukou a sám po zložení stojí.

Mamas&Papas Armadillo Flip XT 2

Mamas&Papas Armadillo Flip XT 2 je druhou generáciou high-endu Armadillo Flip XT. Vyšla v roku 2017. Hlavnú pridanú hodnotu kočíka nájdeš v detskom madle, ktoré je po novom súčasťou sedadla. Samozrejmosťou sú tiež kvalitnejšie textílie poťahov v tvídovom vzhľade a s extra polstrovaním. Sedadlo pôsobí luxusnejšie aj vďaka chrómovému orámovaniu. Je to jedno z najpriestrannejších otočných sedadiel na trhu. Ak budeš potrebovať dieťa ochrániť pred slnkom či dažďom, oceníš jeho obrovskú striešku. V horúcich dňoch na nej môžeš naviac odzipsovať vetraciu časť. Koženková rúčka sa da prispôsobiť. Kočík zložíš jednou rukou na veľmi kompaktný rozmer bez ohľadu na to, kam sedadlo smeruje. Okrem autosedačky dokážeš na kočík nasadiť aj hlbokú vaničku, čím vytvoríš plnohodnotnú kombináciu od narodenia. Armadillo Flip XT 2 vyšiel aj v špeciálnej Signature Edition.

Držím palce. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉


Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally