Aký je kočík Euro Cart Corso, Hauck Uptown 2021 a Baby Design Wave?

Zodpovedané
22. sep 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť pri výbere kočíka.

Aký je kočík Euro Cart Corso, Hauck Uptown 2021 a Baby Design Wave?

Ďakujem

Ahoj,

Baby Design Wave a Euro-Cart Corso, za mňa nie sú malé a ani veľké. Nie sú najpriestrannejšie, no ani malé. Nosnosť je super, že je vyššia. Nemyslím si však, že 22 kg dieťa v pohodlí ustoja.

Vzhľadom k strednej cenovej kategórií a ak potrebuješ niečo menšie, resp. strednej veľkosti a na mestské výjazdy, tak budú ok. Nečakaj priveľa a možno budeš spokojná. Rovnako by som nečakala úplne kolmé sedenie a ani nejaké super mäkké odpruženie. Sú to najmä mestské modely.

Baby Design Wave

Nemecký kočík Hauck Uptown Duo je ľahučký, dobre sa s ním manipuluje. Polohovanie až do ľahu a sedadlo s mäkkým polstrovaním. Má veľkú XXL striešku, nákupný košík a poteší aj cena. Potešia aj odpružené kolesá, ktoré zvládnu aj občasní mierny terén ako trávu, štrk, piesok. Jedinou nevýhodou je, že nie je otočný.

Hauck Uptown Duo

Držím palce pri výbere. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally