Aký je kočík Tutis Viva Life?

Zodpovedané
28. dec 2021

Ahoj,

zvažujem kúpu kočíka Tutis Viva Life https://www.svetkocikov.sk/kociky.tutis/tutis.v...

Aké sú jeho prednosti a aké sú jeho nevýhody?

Ďakujem

Ahoj,

Tutis Viva Life je moderný a hlavne luxusne pôsobiaci kombinovaný kočík v štýlových farbách. Hliníková konštrukcia kočíka je plne a v zadnej časti dvojnásobne odpružená pre hladkú jazdu v každom teréne. Kolesá Real Gel majú pneumatiky plnené gélom. Ponúkajú komfort porovnateľný s nafukovacími, no bez hrozby defektu - sú o čosi ťažšie ale pre terén ako stvorené.

Hlboká vanička so svojimi parametrami 85 x 38 cm je priestranná a vybavená odvetrávaním a nánožníkom s extra vreckami. Navyše obsahuje zdravotný antialergický kokosový matrac, ktorý v nej môžeš v prípade potreby napolohovať.

Športové sedadlo odnesie 15 kg dieťa. Je plne otočné a disponuje podložkou i zvýšeným nánožníkom s vreckami na spodku. Môžeš ho polohovať až do ľahu 95 cm, a to v chrbtovej i nožičkovej časti. Striešku môžeš predĺžiť nielen šiltom, ale aj dvojnásobným rozzipsovaním s jednou ventilačnou časťou.

Doplnky ku kočíku získaš v komplete aj pláštenku, moskytiéru, držiak na pohár a prebaľovaciu tašku, nositeľnú aj ako ruksak.

Voliteľne si k nemu môžeš zakúpiť aj zladenú autosedačku vlastnej značky alebo adaptéry k autosedačkám známejších značiek s koncovkou Maxi-Cosi.

Celkovo ho hodnotím ako strednú triedu kočíkov. Ja osobne by som si ho nekúpila a ani tebe to veľmi neodporúčam. Išla by som do niečoho spratnejšieho a ľahšieho.
Jeho porovnanie robila už moja predchodkyňa a ja s ňou plne súhlasím.
Určite si ho prečítaj: https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally