Aký je rozdiel medzi Easywalker Harvey2 a Easywalker Harvey3?

Zodpovedané
2. aug 2022

Ahoj,

s manželom vyberáme kočík pre našu dcérku, ktorá sa narodí v decembri. Asi najdôležitejším parametrom pre mňa je, aby vanička bola veľká a dala sa stiahnuť strieška kvôli sneženiu a dažďu. Nechcem vyslovene len mestký kočík.

Aký je rozdiel medzi Easywalker Harvey2 a Easywalker Harvey3?

Sú lepšie v porovnaní s kočíkom Easywalker Jimmey?

Trošku sa strácam vo verziach premium a neprémium. Tu v poradni som našla porovnanie medzi Easywalker Harwey3 a Jimmey. Osobne sa mi viac páčil Jimney.

Ďakujem

Ahoj,

rozdiel medzi nimi nie je až taký veľký.

Easywalker Harvey3 má oproti staršiemu modelu Easywalker Harvey2 nové farby a o čosi väčšiu 22 kg nosnosť na jedno dieťa (v tandeme je to 15 kg na jedno dieťa). Materiál penových kolies ostal nezmenený, ale o niečo sa zväčšil ich priemer. Možnosť dokúpiť terénnejšie nafukovacie kolesá ostala nezmenená. Výška chrbtovej opierky je po novom plus 3 cm. Poslednou zmenou prešla vanička, ktorá má o pár centimetrov väčšie vnútorné rozmery.

Rozdiel medzi Harvey3 a Easywalker Harvey3 Premium je v dizajne. Má vysoko kvalitné textílie a koženkové detaily, ktoré mu dodávajú luxusný a prvotriedny vzhľad. Funkčne okrem panoramatického okna na hlbokej vaničke nie sú rozdielne.

Easywalker Jimmey je kočík, ktorý má všetko. Môžeš si prečítať článok, ktorý som o ňom napísala. Tomuto kočíku nemám čo vytknúť. Je to skutočne vyšperkovaný kočík.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally