Aký je rozdiel medzi kočíkom Moon ReSea S Basic a Moon Rocca Basic?

Zodpovedané
2. aug 2022

Ahoj,

páčia sa mi dva kočíky: Moon ReSea S Basic a Moon Rocca Basic.

Aký je rozdiel medzi týmito Moon kočíkmi?

Aké majú kolieska?

Čakáme novembrové dieťa, som nižšia a uprednostňujem minimalistické prevedenie.

Ďakujem

Ahoj,

rozdiely medzi nimi sú minimálne.

Moon ReSea S Basic (2022) má nenafukovacie pneumatiky plnené penou. Oproti nemu má Moon Rocca Basic nenafukovacie pneumatiky plnené gélom, čiže s nimi defekt nehrozí. Váhou konštrukcie sú si podobné. Nosnosť majú tiež rovnakú. Hlbokú vaničku má väčšiu Rocca.

Moon Rocca Edition má oproti Rocca Basic exkluzívny priedušný matrac PREMIUM firmy Träumeland so zvislými vetracími kanálikmi v kombinácii s vodorovnými vetracími kanálikmi v dne vaničky. Poskytuje zdravú klimatizáciu, prívod a cirkuláciu kyslíka.

Pre novembrové dieťa je vhodnejšia väčšia vanička. A to z dôvodu, že dvoj - trojmesačné dieťa vo fusaku už potrebuje väčší priestor. A dobre odvetraná vanička sa cez leto hodí. Predpokladám, že v nej ešte na začiatku leta bude. Ale každé dieťa je jedinečné, takže už môže byť aj v športovej sedačke.

Upozorňujem ešte, že kočíky sú vhodné pre nižších rodičov. Je to pre ich nižšie posadenie vaničky a sedadla na konštrukcií kočíka.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally