Aký je rozdiel medzi Valco Baby Snap Duo a Valco Baby Snap Ultra Duo?

Zodpovedané
15. aug 2022

Ahoj,

chcem sa spýtať na funkčný rozdiel medzi kočíkmi Valco Baby Snap Duo a Valco Baby Snap Ultra Duo.

Je medzi nimi nejaký významný rozdiel?

Cena sa mierne líši a neviem, či to súvisí len s iným typom zakončenia sedacej časti v športovej verzii.

Ďakujem

Ahoj,

majú jediný rozdiel. Je to funkcia otočenia športového sedadla v obidvoch smeroch jazdy. Toto odlíšenie je výrobcom udávané práve slovom Ultra v názve kočíka.

Valco Baby Snap Duo, teda nie je otočný.

Valco Baby Snap Ultra Duo je otočný model.

Inak sa tieto modely od seba funkciami nelíšia. Sú totožné.

Ak nájdeš v názve kočíka naviac slovo Tailormade, tak to znamená, že sú použité dizajnové prémiové látky. Madlá a rukoväť sú z dizajnovej ekokože. Je to označenie pre vyššiu prémiovú triedu látok, ktorý ho ako keby posúva do vyššej triedy. Jeho základná ne-denimová (neprémiová Tailormade) verzia má látky, ktoré sa kvalitou (keď ich chytíš do ruky) podobajú ako keby takej klasickej “šuštiakovine”.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally