Aký je športový kočík Twistshake Tour? Nebude to slabota/alebo si naopak dali záležať..?

Zodpovedané
19. jan 2021

Ahoj,

zaujal ma novy model kocika od Twistshake. Aky mas na neho nazor? Kedze znacka sa nezameriava na vyrobu kocikov, je to pre mna taka otazka, ci neni lepsie kupit daco na trhu zabehnute (BJ, Britax, Valco apod)... na druhu stranu, kocik sa mi ozaj paci a potrebujem daco lahke, lebo musim kocik nosit po schodoch, aj ked len pol poschodia (nosim ho prazdny), kde nam uz nejde vytah. No uplne cestovny nechcem, musi byt na mestske kocikovanie plnohodnotny.... A mozno si dali na kociku ozaj zalezat, aby si urobili dobre meno, co myslis?

Dakujem pekne za odpoved

Ahoj,

firma Twistshake sa zameriava na fľašky, doplnky, podobné veci. Tie, aspoň podľa recenzií, robí vcelku dobre - tak mi nepríde, že u kočíka by to úplne odflákli a bude to úplne zle.

Na druhú stranu, znamená to, že chybičky ešte určite mať vychytané nebudú a tiež, že si ho asi (podľa vlastného návrhu) dávajú robiť niekde v Číne. To je úplne bežné a v poriadku.

Každopádne, neočakávala by som nejaký prehnaný luxus a kvalitu. Potenciálne problémy vidím v skôr tenších látkach a určite nie na terén určenej konštrukcii. Na druhú stranu, na bežné, nie prináročné mestské kočíkovanie mi Twistshake Tour príde úplne ok. Nie je ani najpriestrannejší, ani malinký, ani najprepracovanejší, ale ani úplne "basic" kočík. Je fajn. A ak ti fajn stačí, bude ok. Nečakaj priveľa a poslúži dobre. 🙂

Twistshake Tour

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli