Aký je Tvoj pohľad na kočíky Bumbleride?

Zodpovedané
29. júl 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíkov Bumbleride.

Prečo nikdy neodporúčaš kočíky Bumbleride?

Aj v poslednej otázke bol dotaz ohľadom kočíka na behanie a Bumbleride tam nikde neodznel. Bumbleride je podľa mňa vysoko kvalitný kočík, ľahký, skladný, nepatrí medzi najdrahšie, dokonca je eko friendly.

Ďakujem

Ahoj,

kočíky značky Bumbleride sú kvalitné a patria k mojim obľúbencom. Ich hlavnou nevýhodou bohužiaľ je ich nedostupnosť na slovenských e-shopoch a u kamenných predajcov. Väčšina mamičiek si chce kočík pozrieť, ochytať a vyskúšať samotnú jazdu priamo v predajni.

Otázky v poradni sú špecifické. Napríkad v tejto:

Mamička hľadala kočík pre väčšie septembrové bábätko. Tu už ale vanička klasických, či menších rozmerov nie je vhodná. Konkrétne model Bumbleride Indie má vnútorný rozmer vaničky 75 x 30 cm. Dieťa 4 až 5-mesačné je väčšie a spolu s fusakom by v nej bolo stiesnené. Inak by ostatným zadaným kritériám vyhovoval.

Podobný model Bumbleride Indie 4 má navyše medzi opierkou chrbta a strieškou neuveriteľný voľný priestor. Tento kočík je vhodný na letné teplé počasie. Nie do zimy. Hlbokú vaničku má rovnakých rozmerov ako trojkolesový Indie.

A v tejto otázke:

Zase mamička hľadá kočík do 200 eur. Nemôžem jej odporúčať bazárový model Bumbleride. Pretože v bazári sú kočíky drahšie. Taký Jané, tu nájde od 50 eur. Pozri sa sama:

Ak bude v poradni otázka s parametrami vhodnými pre odporúčanie Bumbleride kočíkov, určite ich odporučím.

Dufam, že moja odpoveď bola dostačujúca. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally