Aký kočík je vhodný na ľahší terén?

Zodpovedané
23. mar 2021

Dobrý deň,

vedeli by ste mi prosím poradiť/dať tip na kočík - dvoj či trojkombináciu vhodnú aj na ľahší terén. Som prvorodička a v tom obrovskom výbere sa už strácam, hlavne keď sa teraz nedajú kočíky ani naživo moc obzrieť.

Máme panelovú cestu, kúsok je od nás aj poľná cesta, prípadne nejaké štrkové cesty kam by sme radi. Tak by som radšej predné kolesá väčšie, asi nenafukovacie, z tých mam skrz defekt trošku obavy. Nie trojkolka, k tomu mám osobne odpor.

Bábätko bude letné, tak väčšia vanička, aby nebol problém v zime. Skôr mi ide hlavne o športovú časť, keďže sa dlhšie zvykne využívať. Športová časť, ktorá ide do úplného ľahu, nekorýtko. Páčila by sa mi aj vetracia sieťka umiestnená naspodu, keď dieťatko leží že by videlo von.

Obaja aj s manželom sme nižší, takže nie úplne robustné. A cena do 500 €, drahšie tipy by som pozrela cez bazár.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Dobrý deň,

po zvážení všetkých požiadaviek, ktoré ste mali na kočík odporučam kočík Moon Resea S. Ide o kočík nemeckej značky s kompaktným podvozkom, ale zároveň odpruženou konštrukciou. Kolesá má gélové a teda nie je potreba ich dofukovať. Nehrozí tam defekt.

Športová časť ide do úplného ľahu a je možné ju jednoducho zložiť s podvozkom. Samotný kočík sa ovláda veľmi jednoducho, každá časť sa dá jednoducho odkliknúť.
Jedná sa o 2-kombináciu a súčasťou je hlboká vanička a športová časť.

V prípade, že by ste mali záujem o sedačku je možné ju dokúpiť a s adaptérmi aj nakliknúť na konštrukciu kočíka.

Moon ReSea S