Aký kočík na beh aj do mesta s polohovaním nôh?

8. feb 2019
Ahoj.

Poraď prosím kočík s ručnou brzdou vhodny na beh, korčule, s veľkou loznou plochou, vyššou nosnosťou, tak do 12 kíl ťažký, nech ho v pohode vyložím do auta, s polohovanim chrbatika aj opierky nôh, s dlhou strieškou. A chcela by som taký, čo vyzerá tak, že sa dá používať aj bežne, nie vyslovene športový (taký typ ako vozík za bicykel, a predné koleso aby bolo otočné, tak cca do 500€. Mám zatiaľ vyhliadnuty Baby Jogger City Elite. Je to dobrá voľba?
Ahoj!

Baby Jogger City Elite je určite výbornou, praktickou a funkčno voľbou. Chýba mu ale polohovanie nôh, ktoré spomínaš - ja osobne v tom ale nevidím taký veľký problém, a v prípade potreby sa dá dať došiť.

Mne osobne príde ako kočíkom na zváženie aj Thule Urban Glide 2, ktorý je podobným typom kočíka, naviac s veľmi prepracovanou novou ručnou brzdou. Tiež nemá polohovaciu opierku nôh, ale je pekne zošikmený, takže pre dieťa určite nie je nepohodlný (mám odskúšané aj naživo). Ďalším, a to spĺňajúcim asi všetky požiadavky, by mohol byť TFK Joggster Lite Twist.
Polož anonymnú otázku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli