Aký kombinovaný kočík - Jané MUUM Formula Koos iSize 2019 ALEBO Bebetto Torino 2019?

Zodpovedané
28. okt 2019

Ahoj,

chcela by som poradiť rozmýšľame nad kúpou Jané MUUM Formula Koos iSize 2019 ALEBO Bebetto Torino 2019. Čo by ste nám poradila?

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

Ahoj,

toto je zaujímavý výber, a dosť rozdielne kombinované kočíky. Ja osobne. na prvý pohľad by som uprednostnila Jané Muum. A to nielen preto, že ja ako mestská mamina preferujem ľahšie, skladnejšie, menej mohutné modely, ale aj pre celkový dizajn “drahšieho kočíka” Jané kvality.

Jané Muum V2

Bebetto Torino je veľmi vhodným výberom, ak skladnosť neriešiš (nebudeš ho veľmi prevážať, prípadne máte obrovský kufor), ale naopak ak ste vysokí a potrebujete napríklad na dedinu či iný ťažký terén, niečo mohutné, odolné, “tank” čo prejde všetko. Okrem toho ťa podľa toho, že kedy sa bábo narodí, môže zaujímať aj veľká plastová vanička (Jané sú menšie, ale tie skladacie za mňa dostatočné na veľkosť tiež).

Bebetto Torino

Takže tu je najdôležitejšie si ujasniť priority - čo od kočíka potrebujete a čo naopak moc nezaváži.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli