Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

Britax B-Motion Plus v trojkolesovej, alebo štvorkolesovej verzii nie je najhoršia voľba, ale z hľadiska blednutia materiálov, šikmejšieho sedenia pre dieťa a nie každému sediaceho ťažiska neviem, či je to akurát kočík, čo by som odporučila na viac detí. Je to skôr lacnejší, resp. kočík strednej cenovej kategórie, ktorý je možné, že po prvom dieťatku zasa vymeníš za niečo ešte o čosi spratnejšie, a hlavne ľahšie (aj kvôli kolesám s pneumatikami). Tak aby si si najmä uvedomila mínusy, lebo vtedy ťa nič neprekvapí.

Z kočíkov, čo ozaj vydržia aj viac detí, by som skôr Emmaljunga Scooter 4S či NXT30 - sú to kočíky, ktoré na naše končiny majú možn špecifický dizajn, ale veľmi odolné, funkčné a na dĺžku extra priestranné pre dieťa.

Ak je to väčšia investícia alebo ťa jednoducho tento dizajn neláka, nevadí. Pozri aj na Nuna Tavo - funkčný, dobre manipulovateľný kočík, s odľahčenovými penovými kolesami, čo sú aj odpružené. ABC Design Okini... Z lacnejších modelov EasyGo Quantum Air, Espiro Sonic Air, Coletto Joggy