Aký lepší športový kočík vybrať, nech vydrží aj prípadné druhé dieťa?

Zodpovedané
21. jún 2019

Dobry den,

zvazujem kupu prveho sportoveho kocika. Paci sa mi Britax B-Motion Plus. Ktore su este take lepsie?

Chcem, aby mi vydrzal aj pri buducom druhom dietati, ak sa podari. Bola by som rada, ak by mal predlzenu striesku vcelku, polohu az do lahu a polohovatelnu opierku noh. Kolesa asi skor penove. Mala som na kociku gumene - boli fajn, len tie defekty...

Dakujem 🙂

Ahoj,

Britax B-Motion Plus v trojkolesovej, alebo štvorkolesovej verzii nie je najhoršia voľba, ale z hľadiska blednutia materiálov, šikmejšieho sedenia pre dieťa a nie každému sediaceho ťažiska neviem, či je to akurát kočík, čo by som odporučila na viac detí. Je to skôr lacnejší, resp. kočík strednej cenovej kategórie, ktorý je možné, že po prvom dieťatku zasa vymeníš za niečo ešte o čosi spratnejšie a hlavne ľahšie (aj kvôli kolesám s pneumatikami). Tak aby si si najmä uvedomila mínusy, lebo vtedy ťa nič neprekvapí.

Britax B-Motion 3 Plus

Britax B-Motion 4 Plus

Z kočíkov, čo ozaj vydržia aj viac detí, by som skôr Emmaljunga Scooter 4S či NXT30. Sú to kočíky, ktoré na naše končiny majú možno špecifický dizajn, ale veľmi odolné, funkčné a na dĺžku extra priestranné pre dieťa.

Emmaljunga Scooter 4S

Emmaljunga NXT30

Ak je to väčšia investícia alebo ťa jednoducho tento dizajn neláka, nevadí. Pozri aj na Nuna Tavo - funkčný, dobre manipulovateľný kočík s odľahčenovými penovými kolesami, čo sú aj odpružené.

Nuna Tavo

Z lacnejších modelov EasyGo Quantum Air, Espiro Sonic Air, Coletto Joggy.

EasyGo Quantum Air

Espiro Sonic Air

Coletto Joggy

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli