Aký otočný, odpružený športový kočík s veľkou strieškou?

Zodpovedané
22. feb 2019

Ahoj,

hladam kocik presne ako Junama Speed Chrome Eco = odpruzeny, velka strieska a otocny. Len tento ma kratku plochu na lezanie, len 90 cm. Viete mi poradit nieco podovne? Pripadne iny sportovy kocar? Uplne najdolezitejsie je, aby mal velku striesku, a bol len sportovy.

Ahoj,

kočík podobného, robustného (v podstate “poľského”) typu, ktorý je podobnej funkcionality (otočný a odpružený) a dá sa kúpiť samostatne a pritom by vyhovoval aj väčšou dĺžkou sedadla, je Bebetto Nico, prípadne novinka Dorjan Via.

Inak sa tento typ predáva obvykle v kombinácii (popýtať sa, či sa dá kúpiť osobitne, môžeš prípadne v kamennej predajni), a hlavne - športové časti sú typicky malé. Horeuvedené dva by tvojim kritériám mali vyhovovať.

Bebetto Nico

Dorjan Via

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli