Aký pevný kombinovaný kočík na dedinu - Bebetto Bresso alebo Torino?

Zodpovedané
7. jan 2020

Dobrý deň.

Chcela by som si kúpiť kočík vhodný na dedinu - s pevnou konštrukciou, ale aby sa mi po čase nerozvŕzgal. Neviem si vybrať medzi Bebetto Bresso alebo Torino. Bola by som veľmi vďačná za odpoveď.

Ahoj,

medzi kombináciami Bebetto Bresso a Bebetto Torino zasa nie je toľko zásadných rozdielov, preto možno prvou radou by bola taká “dizajnová” - ktorý sa ti viac páči, z ktorého máš lepší pocit?

Druhá rada by bola - ideálne je kuk naživo, ktorý ti lepšie sedí do ruky.

A môj osobný názor - kvôli “čistejšiemu dizajnu” konštrukcie, ako aj dvojitému systému odpruženia je mne osobne sympatickejší Bresso. Ja by som vybrala ten. Ale teda, je o málinko (naozaj málinko) širší a ťažší. Ale to je fakt zanedbateľný rozdiel.

Bebetto Bresso

Bebetto Torino 2015

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli