Aký skejt pasuje ku kočíku Britax B-Motion 4 Plus?

Zodpovedané
18. jan 2022

Ahoj,

prvýkrát ideme kupovať skejt na kočík a vôbec sa v tom nevyznám. Máme kočík Britax B-Motion 4 Plus.

Ktorý skejt nám bude pasovať?

Ďakujem

Ahoj,

pri skejtoch na kočík je potrebné sa zamerať na kvalitu kolies a nosnosť. Určite odporúčam kupovať univerzálne skejty. Respektíve skejty, ktoré pasujú na viaceré modely kočíkov.

Určite je dobré zvážiť aj či chceš, aby malo dieťa možnosť si v prípade únavy aj sadnúť. Nie vždy má totiž dieťa dostatok energie iba stáť.

Jedným z takýchto stúpadiel je aj univerzálne ZOPA Stúpadlo ku kočíku Segboard. Jeho pomocou sa aj starší chodiaci súrodenec môže kedykoľvek zviesť. A určite by som ti odporučila prikúpiť aj ZOPA sedátko.

Osobne ho mám odskúšané a je skutočne fantastické.

ZOPA Stúpadlo ku kočíku Segboard

ZOPA Stúpadlo ku kočíku Segboard jeho pomocou sa aj starší chodiaci súrodenec môže kedykoľvek zviezť.

ZOPA Sedátko ku stúpadlu Segboard

ZOPA sedátko ku stúpadlu Segboard určite oceníte, ak vozíte v kočíku malé dieťatko a súčasne sa staráte o staršie dieťa, ktoré už chodí samé.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally