Aký skladný športiak pre dvojročné dieťa?

Zodpovedané
9. okt 2018

Ahoj Eli. Zaujimal by ma tvoj nazor na sportove kociky pre vacsie, dvojrocne deti. Mam Stokke Trailz a to skladanie do auta je uz riadna otrava. Lenze, mam taky malicherny problem... Ked mne sa malo ktory paci... nevravim ze dizajn ma byt na prvom mieste, ale teda zalezi mi aj na tom. Dakujem pekne

Ahoj,

pokiaľ ti dieťatko v kočíku pravidelne niekoľko hodín denne nespinká, pozri na Mima Zigi. Je unikátny, veľmi skladný a pre dvojročné dieťa sa určite hodí. Okrem toho sa ti za ním každý na ulici otočí 🙂

Mima Zigi 2017

Quinny Zapp Xpress je ďalším z rady dizajnovo príťažlivých a pritom praktických kočíkov výborných pre staršie deti.

Quinny Zapp Xpress

Cossatto Fly je jednoznačne nádherný, priestranný a ľahko skladný.

Cosatto Fly

Priestor, minimalistický dizajn a úsporné skladanie nájdeš aj u Mamas&Papas Armadillo prípadne Armadillo City - tie ponúkajú aj rôzne limitované fashion edície.

Mamas&Papas Armadillo

Mamas&Papas Armadillo City 2

Poslednou chuťovečkou, ktorú ti spomeniem aspoň pre inšpiráciu, je Oilily Combi Buggy 🙂

Oilily Combi Buggy

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli