Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

V prvom rade ti poradím, ak si mimo kolies spokojná s kočíkom, ktorý máš, vymeniť duše. Pomôžu ti v akomkoľvek lepšom cykloshope. Totiž, tvoj kočík už spĺňa to, čo od kočíka chceš (teda aspoň tal sa mi z textu zdá), a hnevajú ťa nekvalitné kolesá a defekty. Čo takto teda vyriešiť problém s kolesami ich výmenou? 😉

Ak ale predsa len nejaký iný, spomeniem pár kandidátov. Jedným by bol Concord Camino, ale ten má striešku kratšiu. Je k nej clona (použiteľná v protismere), doplniť sa samozrejme dá ďalšou clonou či tienidlom. Emmaljunga Viking má zasa striešku preklápaciu, takže aj keď sa zdá malá, kryje výborne. Valco Snap Ultra Tailromade s nafukovacími Sport kolesami by možno mohol vyhovieť tiež. X-Lander X-Move je tiež možnosťou, ale nemá opierku nôh riešenú tak, ako chceš. Pozornosť by som venovala aj kočíkom značky Gesslein.

Ďalšími, neotočnými by mohli byť tereňák Joie Crosster alebo mestskejší Mytrax (pneumatiky má plnené penou, takže bezdefektové) či Petite&Mars Street s nafukovacími kolesami - nemajú však vyvýšený okraj opierky nôh.