Aký športový kočík na dedinu a pre ročného syna - Joie Mytrax či Litetrax Air?

Zodpovedané
2. apr 2020

Prajem pekný deň,

keďže je takáto situácia aká je, kočík kupovať osobne asi nepôjdeme. Preto sa neviem rozhodnúť, čo cez internet kúpiť. Chceli sme v obchode poskúšať a kúpiť jeden z týchto. Malý má rôčik. Ešte nechodíme, a tak ho asi dosť využijeme. Chceme hlavne niečo, čo je priestranné, a nech to nie je mestský kočík - keďže bývame na dedine chodníky sú tu rôzne 🙂 Takže radšej asi nafukovacie kolieska. Ktorý by ste si vy z týchto troch vybrali?
Joie športový kočík Mytrax 2019
Joie športový kočík Litetrax 4 Air 2019
Joie športový kočík Mytrax

Ahoj,

medzi Joie Mytrax ročník 2019 a ďalšími, napríklad tohoročným modelom, funkčne veľmi rozdiel nie je. Porovnávame teda v podstate Mytrax a Litetrax 4 Air, kde je podľa mňa voľba pomerne jasná.

Joie Mytrax

Joie Litetrax 4 Air

Keďže je Mytrax o čosi robustnejší, myslím že na dedinu je vhodnejší. Niektorí rodičia majú u Joie kočíkov problém s nie úplne tichými spojmi predných kolies, čo riešia tesniacou gumičkou. To je jednoduché a efektívne riešenie, tak aby si sa toho nezľakla.

A ak by si rada ešte inú inšpiráciu, jazdne podobnými kočíkmi na zváženie by boli aj Britax B-Motion Plus a Casualplay LOOPi Allroad.

Britax B-Motion 4 Plus

Casualplay LOOPi Allroad

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli