Aký športový kočík s gumemnými kolesami?

Zodpovedané
22. dec 2021

Ahoj,

hľadám športový kočík až do 3 rokov.

Požiadavky:

  • trocha do terénu,
  • gumené kolesá, aby sa do nich nevrývali kamienky,
  • aby kolesá nevyzerali hneď zničené,
  • cenová relácia do 200 eur.

Zatiaľ som našla len 4baby Stinger XXL.

Je nejaký kočík jemu podobný?

Ďakujem

Ahoj,

odpovedám neskoršie, prepáč mi to. Technický škriatok sa pohral.

4baby Stinger je super voľba, čo sa priestoru týka, nosnosti do 22 kg a cenovej dostupnosti.

4baby Stinger

V tejto kategórií si ešte pozri Alsavio Fox. Okrem ceny ťa zaujme aj jednoduchá funkcionalita s efektným prešívaním, neobvyklými farbami, úplným ľahom a nízkou váhou 6,9 kg.

Asalvo Fox

Ako posledný by som spomenula Baby Jogger City Tour. Tento ultraľahký kočík s veľmi kompaktným skladaním. Zložený vyhovuje kritériám príručnej batožiny. Je preto výborným spoločníkom pri cestovaní. Vo výbave má cestovnú tašku, v ktorej sa dá nosiť na chrbte ako ruksak. Tá je vždy poruke vložená v samostatnom vrecku nákupného košíka. Chrbtovú opierku môžeš polohovať, ale iba do čiastočného náklonu. Sedadlo je preto vhodné na doplnkové používanie pre staršie dieťa. Opierku nôh nie je možné zdvihnúť. Dá sa mierne vypučiť pre pohodlnejšiu oddychovú polohu. Ale tu už sme jemne na cene cca 250 eur.

Baby Jogger City Tour

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally