Aký športový kočík - Valco Snap Sport Trend, Baby Jogger City Mini GT (po Peg-Péregu)?

Zodpovedané
27. feb 2020

Dobry den,

chcem sa spytat, rozhodujem sa medzi kocikmi Valco Snap Sport Trend a Baby Jogger City Mini GT. Mame Peg-Perego, syn ma zatial 5 mesiacov, ale na leto chceme nieco lahsie a hlavne odpruzene, skladne do auta - pretoze PP je skvely, ale tvrdy. Pripadne iny sportiak? Nikdy sme nemali trojkolku, ale vela ludi si chvali.

Dakujem za radu.

Ahoj,

medzi Valco Snap Trend Sport a BJ City Mini GT je podľa mňa jasný výber. A to najmä v tomto prípade, keď chceš aj niečo odpružené - Valco kočíky odpruženie nemajú. Ako, tie nafukovačky čiastočne pomáhajú, ale čo sa týka jazdných vlastností, Baby Jogger je na tom omnoho vyššie.

Ak po tvojom PP teda chceš niečo super na jazdenie, ale zároveň ľahšie a skladné, City Mini GT je jednoznačne výborné voľba. Trojkolesová konštrukcia jednoduchému ovládaniu len pomôže. Takže za mňa skvelá voľba!

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Baby Jogger City Mini GT2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli