Aký športový kočík vybrať a ako? Pre syna 1rok, 80 cm, 10 kg + chcem pekný a masívny kočík do 260 eur

Zodpovedané
23. mar 2020

Zdravím,

aký športový kočík by ste odporúčili? Potrebujem mať ľahký kočík, dobre odpružený, aby sa ľahko skladal, tiché kolesá - keďže v meste nemáme kvalitný asfalt, pre dieťa čo najviac pohodlný. Syn má teraz rok, jeho výška je cca 80 cm a váha 10 kg, takisto chcem mať pekný a masívny kočík, no cenovo dostupný - cca do 260€.

Pozerala som značky: Britax, Kinderkraft, Petite&Mars...
Ďakujem vopred za radu

Ahoj,

ak má byť pekný a masívny od Britax-u by to mal tým pádom byť asi len Britax B-Motion 4 Plus. Prípadne, ja by som v skutočnosti skôr preferovala kvôli ovládateľnosti a terénnosti trojkolesovú verziu Britax B-Motion 3.

Britax B-Motion 4 Plus

Britax B-Motion 3

Petite&Mars Street s Air nafukovacími kolesami je fajn nápad, len neviem, či ako mestský kočík bude vyhovovať tichosťou kolies - nie je ale že úplne tichučký. Rovnako aj Kinderkraft Grande 2020. Ja by som skôr, pre horšie cesty a požiadavku masívnejšieho kočíka, obzerala Lionelo Annet Tour či Lionelo Bell.

Kinderkraft Grande LX

Lionelo Annet Tour

Lionelo Bell

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli