Aprílové bábätko, kombinácia s kvalitným športovým kočíkom na behanie do 800e. BJ City Elite?

Zodpovedané
16. jan 2020

Dobrý deň 🙂

Chcela by som Vás požiadať o radu pri výbere kočíka. Som prvorodička a maličká sa narodí v apríli. Chceli by sme kombináciu hlbokého kočíka s kvalitným športovým kočíkom na behanie - napadla ma taká možnosť, a to kúpiť napr. Baby Jogger City Elite a k nemu dokúpiť už len hlbokú vaničku. Myslíte si, že je to dobrý nápad? Prípadne viete mi poradiť nejakú inú alternatívu cca do 800 eur?

Ďakujem veľmi pekne 🙂

Ahoj,

Baby Jogger City Elite je jednoznačne veľmi dobrou voľbou pre použitie, ktoré popisuješ, Za mňa jednoznačne áno.

Baby Jogger City Elite

Pre inšpiráciu od iných značiek navrhnem ešte Casualplay LOOPi Allroad s dokúpenou Running konštrukciou. Budeš tak mať jeden kočík na bežné, každodenné i terénne používanie, ako aj podvozok pre behanie s tromi kolesami, predným neotočným (čo je na behanie najideálnejšie).

Casualplay LOOPi Allroad

Casualplay LOOPi Running

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli