Autosedačka bez Isofixu (na pásy), otočná aj do protismeru, do 18 či 25 kg a do 300€. Existuje?

Zodpovedané
23. dec 2019

Ahoj Eli,

vedela by si mi prosim poradit bezpecnu autosedacku v kategorii 9-18kg alebo 9-25kg, ktora je otocna do protismeru a da sa priputat pasmi - bez Isofixu? Je taka vobec dostupna na trhu? Cenovo tak maximalne do 300€.

Dakujem za odpoved. 🤗

Ahoj,

trošku to máš pomýlené, lebo kategória, ktorá pôjde aj do protismeru je jedine 0 - 18 kg (9 - 18 či 9 - 25 kg nejdú), alebo potom tých pár 0 - 36 kg (z ktorých asi jediná akceptovateľná, ale aj tak nie ideálna, by bola Joie Every Stage).

K tým 0 - 18 kg, ja osobne rovno odporučím Britax-Römer First Class Plus. Bezpečná, dobré testy, dobrá cena, pútanie pásom, pohodlná. Podľa mňa najlepšia voľba, ale teda ak by si chcela ešte nejaké možnosti, kuk aj Joie Stages.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli