Autosedačka na kočík EasyGo Optimo - akú kúpiť? Sadne naň Cybex Cloud Q+?

Zodpovedané
10. dec 2019

Dobrý večer,

akú autosedačku kúpiť na kočiar EasyGo Optimo? Bude napr. pasovať Cybex Cloud Q Plus?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

k Easy Go Optimo i Optimo Air je potrebné už vlastniť, alebo doobjednať adaptéry typu Maxi-Cosi (obrázok prikladám v prílohe).

K týmto adaptérom pripojíš akúkoľvek novšiu autosedačky známych značiek - Maxi-Cosi, Cybex, Kiddy, Recaro, Nuna Pipa, Avionaut (ktorí vyrábajú aj tú ich vlastnú Kite), Joie a ďalšie s rovnakými koncovkami.

Takže áno, aj tvoja vytúžená Cybex Could Q Plus bude sedieť (na tieto adaptéry) 😉

EasyGo Optimo

EasyGo Optimo Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli