Autosedačka - vajíčko značky RECARO - nájdem kočík, na ktorý sadne?

Zodpovedané
22. máj 2020

Moj manzel velmi tuzil po vajicku Recaro, tak sme objednali a ja mam strach, ze nezozenieme kociarik, ktory bude kompatibilny s tymto vajickom... nejake tipy kociarov, na ktore bude pasovat toto vajicko?

Ahoj,

ak hovoríme o vajíčku - autosedačke 0+ od značky Recaro, máš tam našťastie kopu možností (Máte asi model Privia, všakže? Ten je u nás taký najčastejší). Má totiž, aj keď výrobcovia to nie vždy udávajú, rovnaké koncovky na adaptéry, ako majú aj značky Maxi-Cosi/Cybex, takže ho prakticky dokážeš pripojiť na takmer všetky kočíky, ktoré majú také adaptéry (typu Maxi-Cosi) dostupné. A to sú skoro všetky kočíky s možnosťou adaptérov na autosedačky! Takže ti stačí vybrať kočík, ktorý má dostupné Maxi-Cosi adaptéry, a na ne vaše Recaro naklikneš.

Konkrétne modely - sú ich prakticky stovky až tisíce, už nebudem upresňovať, lebo neviem ani rozpočet, ani vlastnosti, čo by mal mať, terénnosť, skladnosť, atď. Takže pozri na všetky možné a nemožné kočíky 😉

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli