Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Autosedačka - vajíčko značky RECARO - nájdem kočík, na ktorý sadne?

Zodpovedané
22. máj 2020

Moj manzel velmi tuzil po vajicku Recaro, tak sme objednali a ja mam strach, ze nezozenieme kociarik, ktory bude kompatibilny s tymto vajickom... nejake tipy kociarov, na ktore bude pasovat toto vajicko?

Ahoj!

Ak hovoríme o vajíčku - autosedačke 0+ od značky Recaro, máš tam, našťastie, kopu možností (Máte asi model Privia, všakže? Ten je u nás taký najčastejší). Má totiž, aj keď výrobcovia to nie vždy udávajú, rovnaké koncovky na adaptéry, ako majú aj značky Maxi-Cosi/Cybex, takže ho prakticky dokážeš pripojiť na takmwr všetky kočíky, ktoré majú také adaptéry (typu Maxi-Cosi) dostupné. A to sú skoro všetky kočíky s možnosťou adaptérov na autosedačky! Takže ti stačí vybrať kočík, ktorý má dostupné Maxi-Cosi adaptéry, a na ne vaše Recaro naklikneš.

Konkrétne modely, sú ich prakticky stovky až tisíce, už nebudem upresňovať, lebo neviem ani rozopočet, ani vlastnosti, čo by mal mať, terénnosť, skladnosť, atď… takže pozri na všetky možné a nemožné kočíky, ak nevyberiete, napíš znova aj s kritériami, niečo nájdeme 😉


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam, či Instagrame.