Baby Jogger alebo Gesslein

Zodpovedané
18. jan 2019

Ahoj,
chcela by som ťa poprosiť o radu. Plánujem kúpiť pre ročnú dcéru na leto kočík, s ktorým by sa dalo cestovať /vlak aj lietadlo/ a neviem sa rozhodnúť medzi Baby Jogger City Mini Zip a Gesslein Buggy S8.
Ďakujem

Ahoj,

medzi Baby Jogger City Mini Zip a Gesslein S8 je podľa mňa Baby Jogger jasnou voľnou. Kolieska, ovládanie, praktickosť tohto kočíka je v jeho kategórii úplne inde než u porovnateľných modelov. Mamičky si ho v podstate len chvália, a preto ti ho odporúčam aj ja.

Baby Jogger City Mini Zip

Gesslein S8 Buggy

Ak by si chcela ešte inú možnosť na zváženie, ja osobne by som pozrela aj GB Qbit+, ktorý je fakt skladný, ale zároveň pohodlný a vybavený ozaj kvalitnými kolieskami. Aj v zahraničí ho vídavam často ako jednu z obľúbených volieb na cestovanie.

GB Qbit+ All-Terrain

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli