Baby Jogger City Elite - bude dobrý osemmesačnej? A je naozaj vhodný do terénu?

Zodpovedané
3. feb 2020

Ahoj.

Chcem sa spýtať na športový kočík Baby Jogger City Elite. Dcéra má 8mesiacov. Nebude jej ešte veľký? Je tento kočík naozaj terénny? Nám sa zdá, že je jeden z naj na trhu - je to tak?

Ďakujem pekne

Ahoj,

Baby Jogger City Elite je skutočne veľmi vydarený, kvalitný model vhodný ako na bežné používanie, tak aj na jazdy v horšom teréne či ľahší šport. Celkovo nepoznám maminku, čo by ho reálne mala a nebola s ním spokojná. Ak ho vôbec menia, tak na koniec kočíkovania za niečo malinké len na cesty, resp. len na príležitostné použitie. Za mňa naozaj výborný kočík so super manipulovateľnosťou trojkolky, akú ja môžem.

Čo sa osemmesačnej v sedadle týka, môže byť, že chvíľku sa ti v ňom bude zdať stratená. Ale nič extrémne to nebude - vyrieši podložka. A dobrá správa je aj, že kočík vám dlho vydrží. Celkovo za seba odporúčam.

Baby Jogger City Elite

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli