Baby Jogger City Mini GT versus City Mini 3 na nerovnosti. Oplatí sa vymeniť?

Zodpovedané
28. jan 2020

Ahoj 🙂

Je GT ideal na horsie tereny? Mam sportovy kocik BJCM3, paci sa mi skladanie, strieska aj skladnost, len na hrbole nic moc. Je velky rozdiel medzi nim a GT?

Dakujem pekne

Ahoj,

Baby Jogger City Mini GT je určite podstatne lepší na horší terén, ako základný, mestskejší trojkolesový Baby Jogger City Mini. Väčšie kolesá s pneumatikami, ako aj o čosi lepšie odpruženie naozaj pomôžu. Nie je to ale vyslovene tereňák - skôr hovoríme o mestských nerovnostiach, tráve a pod.

Baby Jogger City Mini GT

Baby Jogger City Mini

Ak by si potrebovala niečo ešte terénnejšie, odporučím potom radšej Baby Jogger City Elite. Určite topka čo sa týka náročných prechádzok.

Baby Jogger City Elite

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli