Baby Jogger City Mini Zip - existuje športový kočík s podobnými vlastnosťami?

Zodpovedané
10. apr 2019

Ahoj,

chcela by som sa opytat, ci je nejaky kocik podobny Baby Jogger City Mini Zip. Hlavne velkostou (priestrannostou) sedenia, dobrym ovladanim a najmä podobnou velkostou po zlozeni. Je nieco podobne na trhu?

Malo by ist o kocik do auta - cize vylety, dovolenky a hlavne do mesta.

Dakujem za kazdu radu ☺️

Ahoj,

dizajnovo veľmi podobným, no lacnejším modelom je španielsky Baby Monsters Kuki. Vlastnosťami sa podobá tiež, ale samozrejme rátaj s tým, že drahší Baby Jogger City Mini Zip je kvalitnejší a prepracovanejší model.

Baby Monsters Kuki

Baby Jogger City Mini Zip

Mimo tohto typu looku a skladania by som potom pozerala na kočíky ultraskladné a ultraľahké modely kvalitnejšieho prevedenia, ako GB Qbit+, prípadne v blízkej dobe vychádzajúci GB Qbit+ All-City. Okrem nich pozri aj na Mountain Buggy Nano, Babystyle Oyster Atom či Easywalker Buggy XS.

GB Qbit+ All-Terrain

GB Qbit+ All-City

Mountain Buggy Nano V2

Babystyle Oyster Atom

Easywalker Buggy XS

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli