Baby Merc Faster 3, alebo akú inú pre dieťatko pohodlnú trojkombináciu?

11. feb 2019
Ahoj,
mám otázku - čo hovoríte na kočiar Baby Merc Faster 3? Alebo aký by ste poradila, aby bol trojkombinácia, ľahko sa skladal a bábo malo pohodlie?
Ahoj!

Baby Merc Faster 3 za mňa nie je úplne najlepšou voľbou, ani čo sa týka tejto cenovej a typovej kategórie. Áno, cena je atraktívna, ale čo sa týka funkčnosti, dosť ju odráža. Vanička je určite priestranná, čo je výhoda, ale skúsenosti hovoria, že nie je veľmi dobre vystužená. Skladanie nie je zložité, ale kočík je to ťažký a robustný a po zložení stále naozaj veľký, takže do auta na skladanie to časom bude skôr utrpenie. Športiak veľmi mohutný, pritom však priestorovo pre dieťa nie z tých väčších. O vajíčku, ktoré je naozaj len úplne základné, nehovoriac. Ak ti môžem poradiť, ja osobne by som do thoto modelu nešla.

Ak hľadáš podobný typ a cenovú kategóriu, pozri sa skôr po značke Bebetto. Obľúbené Nico, Bresso, Murano či Luca ti poslúžia lepšie a budú pohodlnejšie, a to aj v športovej verzii. Stále však rátaj s vyššou váhou a menšou skladnosťou. Zaujímavou voľbou v obdobnej cene by mohol byť aj Kinderkraft Prime, prípadne aj Espiro Next Flow alebo Baby Design Husky.
Polož anonymnú otázku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli