Bazárový GB Qbit+ All-City - alebo iný ultraskladný športový kočík do 180€ pre dvojročné dieťa..?

Zodpovedané
3. feb 2020

Ahoj Eli,

hľadám športový kočík pre dvojročného chlapca. Kočík využívame takmer každý deň, bývame v meste. Pozerám po kočíku GB Qbit+ All-City. Veľmi sa mi páči jeho dizajn, skladnosť, a aj kolieska. Cenovo som už ale chcela len niečo lacnejšie, teda skôr pozerám bazár.

Ideálne do tých 180€. Nepáčia sa mi zdvojené kolieska a potrebujem, aby bola rúčka spojená, keďže sa stane, že syn kráča a ja tlačím kočík jednou rukou. Určite chcem, nech využijeme kočík aj na dovolenkách. Cestujeme často a na dlhšie, takže vtedy je u nás kočík tiež nutnosť. Syn má teraz 13 kg, ale za posledný rok pribral 2kg, takže nečakám nejaký vysoký nárast jeho váhy. Aktuálne máme Valco Snap Trend Sport, ale bývame v byte a musím ho každý deň vynášať.

Ďakujem 🙂

Ahoj!

GB Qbit+ All-City ja osobne považujem za veľmi podarený model. Štýlovka, no s dostatkom priestoru i na cenu fajn kvalitou. Ak je to len do mesta a potrebuješ niečo také malé, a tým pádom rátaj, že aj minimalistické, určite je to vo svojej (i cenovej) kategórii jedna z tých (naj)lepších volieb.

GB Qbit+ All-City

Ešte ti poradím CBX Etu Plus - jednoduchší, lacnejší brat Cybex Eez S+ s fajn veľkosťou kolies i ložnou plochou + strieškou. Určite stojí za myšlienku.

CBX Etu Plus

Cybex Eezy S+

Tieto mini kočíky by som však ja osobne skôr odporučila nové. Používané už budú skôr vyhrkané prenášaném, skladaním, záťažou, časom. Tak skôr nový, ak máš takú možnosť, aspoň za mňa (predsa len, záruka).

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli