Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bebetto - ktorý model na zimu (nech je vanička hlbšia), a pre vyššiu mamičku?

Zodpovedané
14. máj 2019

Ahoj,

precitala som si uz mnoho nazorov na rozne znacky a idem do Bebetta. Ktory model by si mi doporucila pre septembrove babatko? Vanicky mi pridu nie moc hlboke, tak aby som tam casom zmestila aj fusak. No mozno je to len moj pocit. Som vyssia, 174 cm.

Dakujem

Ahoj!

Pri kočíkoch značky Bebetto si myslím, že sa nemusíš stresovať výškou. Sú to celkovo vyššie kočíky - nenájdeš u nich vyslovene kočík, kde by si sa musela zohýbať (nízke modely ponúka skôr ich sesterská značka Venicci).

Čo sa týka hĺbky vaničky, nikdy mi neprišli plytké. Dajú sa zložiť (vtedy plytké sú) - ale to je len na prevoz. Mimo toho, podľa mňa klasické, robustné poľské vaničky, zimy by som sa nebála. Je tam aj dostatočný priestor na fusak, ktorý predsalen proti zime pomôže podstatne viac než čokoľvek iné (tam by som vybrala kvalitný, a budete ok).

A k vhodnému konkrétnemu modelu - nemyslím, že je nejaký vyslovene nevhodný. Ak by som ja vybrala od Bebetta, boli by to ale pravdepodobne Bresso, Tito či Murano - kvôli dvojitému zadnému odpruženiu. Fajn je ale aj nový Luca či Nitello.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.