Bebetto Torino Sí a Bebetto autosedačka, ktorá nemá základňu - viem to spojiť s niečím iným?

Zodpovedané
19. okt 2020

Caute,

kupil som kocik Bebetto Torino Si aj s vajickom. Dozvedel som sa ze pre toto vajicko nie je autosedacka s isofixom (zakladna), kde by som toto vajicko nacvakol? Mate s tym niekto skusenosti ako to spojit s niecim inym?

Pride mi teraz trochu zbytocne kupit dalsie vajicko do auta s isofixom, ked uz vajicko ku kociku mam.

Dakujeeeem

Ahoj,

tu ti žiaľ až tak nepomôžem. Nie je ani možné, ale ani bezpečné dávať autosedačku na základňu určenú pre iný model. Nebude to sedieť, ale aj keby ste to nejako narvali, nemusí to v prípade nárazu držať. A bezpečnosť toho bezbranného bábätka ozaj stojí za to.

Ja osobne, aj keď sa ti to nepáči, silno odporučím novú autosedačku. Tieto poľské totiž nemajú ADAC testy a sú len tak, aby nejaká bola. Sú lacné, čo je pozitívum, ale to je tak všetko. Aj priestorovo sú obvykle buď menšie, alebo menej pohodlne riešené.

Ak aj nie novú, tak radšej bazárovú Maxi-Cosi Cabriofix alebp Pebblenapr - po jednom dieťatku, čo je asi rok používania, nehavarovaný kus bude slúžiť presne ako nový. A hlavne - majú dobré výsledky. Teda najmenší pokladík ochránia neporovnateľne lepšie v prípade nehody (a tú nemáme pod kontrolou, keďže aj pri najväčšej opatrnosti môže nejaký deb*l vraziť do nás) a majú aj dostupnú základňu.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli