Bebetto vs. BabyActive Mommy - porovnanie značiek kombinovaných kočíkov

Zodpovedané
22. júl 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať na porovnanie týchto 2 typov kočíkov. Máte skúsenosť?

Ďakujem

Ahoj,

medzi týmito poľskými značkami u mňa funkčnosťou, výdržou plastov a hlavne priestorom a dizajnom sedadla jednoznanče vedie Bebetto. Jasné, že dosť závisí od modelu a aj od tvojich vlastných požiadaviek. Ale teda aj keď sa v oboch prípadoch jedná o robustné, nie veľmi skladné modely, tak u Bebetta je proste tá funkcionalita premyslenejšia a kočíky vydržia z pohľadu praktického používania dlhšie.

Bebetto Torino 2015

Bebetto Nitello

Bebetto Tito

Bebetto Pascal 2014

Bebetto Bresso

Bebetto Luca 2018

BabyActive je taká lacnejšia a aj lacnejšie spravená PL značka - a negatívnych skúseností (s lacnosťou, kazivosťou materiálu) na ňu som počula viacero, takže nie som až taký fanúšik.

Konkrétne Baby Active Mommy tiež nemá len dobré hodnotenia.

BabyActive Mommy

Takže za mňa skôr Bebetto - a to pre vyššiu kvalitu, lepšie a priestrannejšie športové sedadlo a za mňa v neposlednom rade aj za dizajn.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli