Britax B-motion Plus komôrkové kolesá (plnené penou), aké sú ich výhody a nevýhody?

Zodpovedané
25. mar 2019

Dobrý deň!

Chcem s opýtať na komôrkové kolesá kočíka Britax B-Motion Plus. Mám skúsenosti s nafukovacími kolesami Britaxu B-Motion 2015 a bola som s nimi spokojná. Teraz pokukujem po Pluskovom Britaxe, ale ten má kolesá s komorami. Aké sú to? Aké sú pozitíva a negatíva?

Ďakujem

Ahoj,

Britax B-Motion 4 Plus má kolesá vylepšené. Ide o kolesá s pneumatikami, v ktorých vnútri (nazývaš to komorou) je namiesto tuby vyplnenej vzduchom, výplň penová. Vzduch s penou tak majú za výsledok, že s nimi nedostaneš defekt, ale zároveň sú to kolesá s jazdnými vlastnosťami takmer totožnými s nafukovačkami.
Pozitívom okrem ich bezúdržbovosti a dobrých vlastností aj na nerovnostiach bude aj ich dlhšia životnosť. Negatívom by mohlo byť, že keďže ich nedofukuješ, ich tvrdosť resp. mäkkosť nereguluješ (sú o málo mäkšie, než plne nahustené vzduchové pneumatiky. Inak za mňa ide o fajn typ kolies, ktorý je v poslednom čase čím ďalej populárnejší.

Britax B-Motion 4 Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli