Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bugaboo Fox 2 alebo Gesslein Fx4 Life? Ľahký kombinovaný kočík pre nižších rodičov, často skladaný a aj na lesné cesty

Zodpovedané
20. nov 2020

Ahoj Eli,

mám preštudovanú tvoju poradňu, na základe ktorej som zúžila svoje preferencie na kočík na tieto dva typy. Tu ale nastáva problém, nakoľko sa mi páčia obidva pre ich vlastnosti ako ľahkosť, skladnosť, praktickosť, ľahkú ovládateľnosť a pod. Budem mamina prvorodička, do kočíka radšej investujem - nech mi po čase nerobí vrásky, a prípadne ho využijem aj pre druhé dieťa. Vieš mi prosím poradiť, či má jeden v niečom navrch oproti druhému? Resp. ktorý z týchto dvoch je lepšia voľba?... kočík sa bude často skladať do auta, brázdiť s ním budeme mestské aj lesné cesty, a obidvaja s priateľom sme nižší.

Ďakujem za každý tvoj tip a radu a želám pekný deň 🙂

Janka

Ahoj!

Za mňa sú oba absolútne perfektné kočíky, ale jeden to totálne vyhráva HLAVEN kvôli tomu, že je skladnejší - a je ním Gesslein FX4 Life. BGB Fox2 proste v kufri zaberie podstatne viac miesta, aj keďsamozrejme oba niečo zaberú. Na Gessleine je veľkým plusom aj fakt, že sa dá nastavovať výška sedadla, takže ak bude chcieť dieťatko viac výhľadu alebo v začiatkoch po pôsode sa k vaničke nebudeš chcieť tak zohýbať, prípadne máš príbuzného čo bude kočíkovať a je vyšší, bude to super plus.

Takže ja by som si asi v tomto prípade vybrala FX4 Life, a aj preto, že je to novší model a málokto ho má, takže je originálny - ale naozaj sú oba fantastické a kvalitné modely a absolútne nimi neurobíš chybu.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.