Camarelo Neso, Camarelo Lupus a Bexa Ultra - ktorý pre septembrovčiatko?

Zodpovedané
10. jún 2019

Ahoj,
rozhodujem sa medzi kocikom Camarelo Neso, Camarelo Lupus a Bexa Ultra. Cakame septembrove babo, cize kociar s vanickou bude vyuzivany najma v zime. Zmesti sa mi tam bez problemov babo s fusakom? Je vanicka dostatocne velka?

Byvame na dedine, ale kociar bude vyuzivany aj v meste. Ja mam vysku cca 170 cm, manzel je trochu vyssi. Nebudeme nohami pri kocikovani buchat do vanicky? Dakujem za rady.

Ahoj,

medzi Camarelo Neso a Camarelo Lupus by som vybrala Neso - najmä kvôli lepšiemu, dvojitému systému odpruženia vzadu. Inak sú to podobne funkčné modely, kde budeš spokojná s vaničkou, no športiak je už slabší.

Camarelo Neso

Camarelo Lupus

Bexa Ultra je zo spomínaných modelov najťažší, ale nie je to tak veľký rozdiel. Dizajnovo mi príde najprepracovanejší. A to najmä vtedy, ak berieme do úvahy aj dôležitosť športovej časti, jej striešky, a kvality jednotlivých funkcií a detailov. Preto ak je voľba len z týchto troch spomenutých modelov, tak za mňa Bexa.

Bexa Ultra

Ešte na inšpiráciu spomeniem Kinderkraft Prime 2019 a Bebetto Murano či Tito, kde mi príde celková funkčnosť jednoducho lepšia (a kočíky ťa nezruinujú).

Kinderkraft Prime 2019

Bebetto Murano

Bebetto Tito

Všetky - môj i tvoj výber - sú dostatočne vysoké s priestrannou vaničkou, takže zimu i vyšších rodičov ustoja určite.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli