Camini Frontera vs. Camini Yuna - sú to kvalitné kombinované kočíky? Alebo aký iný kočiar do mesta + prechádzky v prírode?

Zodpovedané
3. dec 2020

Ahojte 🙂

Chcela by som sa poradiť, prípadne iné návrhy. Rozhodujem sa medzi kočíkmi Camini resp. Frontera a Yuna. Pozerala som veľa rebríčkov kde sa Camini umiestňoval vždy ako najlepší pomer cena/výkon, je to naozaj tak? Bývam v meste, takže kočík bude používaný hlavne v meste + prechádzky v prírode. Cena kočíka je celkom príjemná so slušným príslušenstvom. Hľadám dvoj-trojkombináciu. Poprosím o radu, či sa jedná o kvalitný kočík, prípadne si nechám poradiť.

Ďakujem pekne

Ahoj,

neviem, v ktorých recenziách si našla, že jedny z najlepších pomerov cena výkon by mali byť kočíky značky Camini. Nevidela som takú, rada sa nechám inšpirovať.

Každopádne sa jedná o podznačku ozaj budgetovej - rozumej lacnejšej, cenou aj kvalitou, poľskej značky Caretero. Ja osobne by som ju odporučila naozaj len ako takú cenovo dostupnejšiu voľbu, ak potrebuješ a chceš niečo také robustnejšie, oválne, poľského typu a na skladnosť a prevedenie športovej časti si nenáročná.

Podľa mňa na nich a na tých športiakoch to bude naozaj vidieť aj cítiť. Camini Frontera - do mesta ja osobne moc nechcela.

Camini Frontera

Ak už to musí musí byť, tak určite skôr Camini Yuna, lebo je proste ľahší (nie ľahký). Za m%na ale skôr nie. Sú to málo kupovaná poliaky bez recenzií a tie športové časti sú veľmi nepraktické na môj vkus. Reálne a pohodlne využijete tak maximálne vaničkovú nadstavbu.

Camini Yuna

Ak ti mám odporučiť niečo okolo 400 eur za dvojkombi, vždy vždy vždy rátaj s viacerými kompromismi. Čo sa týka pohodlia a priestoru športovej časti, tam by až taký veľký byť nemal. Odporučím ti Touragoo Ramble.

Touragoo Ramble 4

Určite silno stojí za zmienku aj Joie Versatrax - dobrý pomer cena výkon.

Joie Versatrax

A ešte Concord Wanderer - z praktickej stránky úplne niekde inde - najmä do tej prírody.

Concord Wanderer

Daj si pozor a vždy pozeraj hlavne na športovú časť (tú využiješ x-krát dlhšie ako vaničku), bezpečné vajíčko (ide o život tvojho dieťatka). Hlboká korba vydrží v podstate hocijaká. To je chyba, čo robí väčšina prvomamičiek, že sa nechajú zlákať na vaničku.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli